2019. június »
június

Eseményeink

ERŐS VÁR A MI ISTENÜNK! HÍVUNK ÉS VÁRUNK MINDEN ÉRDEKLŐDŐT ALKALMAINKRA. GYÜLEKEZETÜNKBEN KOROSZTÁLYTÓL FÜGGETLENÜL IGYEKSZÜNK LEHETŐSÉGET TEREMTENI HITÉLETÜNK GYAKORLÁSÁRA.

Teremtés ünnepe 2014

TEREMTÉS HETE - 2014

ÖKUMENIKUS IMAHÉT - 2014

oikumene

Szeretettel hívunk - felekezettől függetlenül - mindenkit az Ökumenikus Imahét alkalmaira. Minden évben öröm együtt lenni, idén is várjuk a közösség örömét! Január 19-én 18 órakor a református imaházban lehetünk együtt a nyitó alkalommal, a záró alkalomra 26-án 18 órakor evangélikus templomunkban kerül sor.

Az imahét füzete honlapunkon keresztül letölthető:

Szeretettel hívunk és várunk mindenkit szentesti istentiszteletünkre 4 órára és karácsonyi alkalmainkra! Áldott karácsonyt és új esztendőt kívánunk!

karácsony 2013

Szeretettel hívjuk minden barátunkat, gyülekezetünk tagjait szeptember 22-én 10.30-ra, amikor Teremtés Ünnepi sorozatunk első alkalmát tartjuk. Az ünnepi zenés istentiszteletet koncert követi, amelyen a L'abbraccio della Música kamara-együttes tagjainak interaktív előadását hallhatjuk.

Teremtés Ünnep Meghívó

2013. augusztus 19-20-án gyülekezeti napokat tartunk Arnóton!

Közös főzés, vetélkedők, népi hangszerekkel való ismerkedés és népdal-éneklés, és egy kerékpár-túra vár minden érdeklődőre. Legyünk minél többen, és készüljünk a nyarat lezáró vidám alkalomra.

Augusztus 19-én fél11kor Ökumenikus Istentisztelet és az új kenyér me

gáldására kerül sor templomunkban.

13 órától közös "Ízlelő" ebéd a parókia udvarán.

Délután Buday-Malik Adrienn, Fiskus Olga és Laskó-Kuthi Adrienn előadása és biblia ismereti vetélkedő EGÉSZ-ség témakörben.

Augusztus 20-án 9 órakor találkozunk a templomban.

9.30-tól dr. Fábri György egyházkerületi felügyelőnk tart előadást "Egész-ség közösségben" címmel.

Egy rövid áhítat és dr. Üveges István polgármester úr köszöntése után Boldvár

a indulunk kerékpár-túrára, ahol a "Halotti Beszéd" lelőhelyén található templom a végcélunk. Útközben minden egyházi örökségnél "pihenőt" tartunk rövid idegenvezetéssel.

Egész-ség közösségben

A bicikli-túráról visszaérkezők és a helyben kitartók közös áhítaton vehetünk részt. Az áhítatot Barthel-Rúzsa Zsolt tartja.

Mindenkinek köszönjük a szervezésben és előkészületekben nyújtott segítséget, a Dialóg Egyesületnek rendezvényünk támogatását!

MEGHÍVÓ

Szeretettel hívjuk és várjuk az emlékezőket 2013. március 10-én fél 11-re templomunkba, amikor a 100 éve született Imolai Zoltán evangélikus kántor tanítóra emlékezünk családjával.

Imolai Zoltán és felesége

Meghívó

Dicsértessék a Jézus Krisztus! Áldás, békesség! Dicsőség Jézus Krisztusnak! Erős Vár a Mi Istenünk!

Tisztelettel és szeretettel hívjuk Önt és családját

2013. január 27-én, vasárnap du. 6 órára

az evangélikus templomba,

az Ökumenikus Imahét záró alkalmára.

Az igehirdetés szolgálatát D. Szebik Imre

ny. evangélikus püspök szolgál közöttünk.

Az Arnót-Újcsanálosi Ev. Társgyülekezet presbitériuma