2019. február »
február

Hirdetmények

Az Arnót-Újcsanálosi Evangélikus Társgyülekezet hírei, hirdetményei

Családos és gyülekezeti programjainkat 2016-ban az Északi Evangélikus Egyázkerület és az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatta.

Ennek köszönhetően -többek között- megvalósulhatott gyülezeti táborunk Balatonföldváron,

napközis táborunk és teremtésvédelmi sorozatunk. Hála legyen érte!

Közösségi Energiudvar létesült gyülekezetünkben - Teremtésvédelem a gyakorlatban 2014. májusában lezártuk azt a beruházást, amely keretében gyülekezetünk megújuló energetikai fejlesztéseket hajtott végre. Ennek köszönhetően templomunkat és parókiánkat termálhővel fűtjük, napenergiát hasznosítva elektromos áramot és használati melegvizet termelünk. Elektromos autó töltő és tároló egység is telepítésre került a gyülekezet udvarában, remélhetőleg hamarosan elektromos autót is használhatunk majd. Az elvégzett munkáért köszönettel tartozunk a Takács és Társa Kft-nek és az Ökogáz Projekt Innovációs Kft-nek. A támogatást EMVA LEADER Közösségi fejlesztések forrásból a Bükk-Térségi LEADER Egyesület közreműködésével kaphattuk meg.